Kilka słów o mnie - Anna Arent-Nowicka

Z końmi i ziołami związane jest całe moje życie... Konie to moja pasja, przyjaciele i pacjenci :), natomiast ziołami i leczeniem przyczynowo-skutkowym ludzi zajmuję się zawodowo.

    Wychowałam się w Zielarni Evital, którą założyła moja Mama prawie 30 lat temu i od prawie 10 lat prowadzę jedną z nich. Przez te wszystkie lata zdobyłam wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na skuteczne prowadzenie Pacjentów, nie tylko tych ludzkich :)

Posiadam kilkadziesiąt dyplomów z zakresu zielarstwa oraz medycyny komplementarnej potwierdzających udział w szkoleniach, sympozjach i konferencjach też o statusie międzynarodowym.

Co mi to dało? Inne podejście, szersze spojrzenie niż ogólnie przyjęte w Polsce system leczenia objawowego opartego wyłącznie na medycynie konwencjonalnej.

Jeśli chodzi o konie, specjalizuję się w leczeniu wrzodów ale chętnie pomogę również w innych schorzeniach.

Szanuję pracę weterynarzy oraz dietetyków, cenię sobie współpracę, ponieważ najważniejsze jest podejście holistyczne. Tak jak nie można wyleczyć schorzenia nie opierając się na odpowiednio dobranym żywieniu, tak samo nie da się tego zrobić bez diagnozy weterynaryjnej.

Product added to wishlist
Product added to compare.