Bar ziołowy

Opis obejmuje diagnozę na podstawie baru (może uwzględnić posiadane wyniki weterynaryjne) oraz propozycję mieszanki ziołowej da danego konia.

Bar perfekcyjnie wskazuje z czym Pacjent :) ma problem, konie w bezbłędny sposób wybierają zioła wskazujące na stany zapalne poszczególnych organów, braki żywieniowe, zapalenia stawów, wrzody, pasożyty czy inne konkretne problemy żołądkowo-jelitowe. Za jego pomocą jesteśmy w stanie wychwycić problemy, które w trakcie standardowych badań łatwo można pominąć lub nie rozpoznać ich przyczyny. 

Bar składa się z 25 suszonych ziół, przy czym pochodzą one wyłącznie z firm pod nadzorem farmaceutycznych, nie używam zamienników - surowców "tańszych" jeśli chodzi o część rośliny oraz ich jakość ze względu na zawartość substancji czynnych. Co to oznacza? Używane w barze zioła mają badania pod kontem ilości drobnoustrojów, możliwej zawartości pestycydów oraz najważniejsze są standaryzowane na zawartość substancji czynnych.

W efekcie część koni wchodząc np. na halę gdzie rozłożony już jest bar, wręcz stepuje w miejscu ponieważ zapach jest dla nich tak intensywny, że dalej bez zastanowienia wybierają 3-6 najbardziej potrzebnych im substancji :)

Jak wygląda bar?

Product added to wishlist
Product added to compare.