OCZYSZCZANIE o profilu wrzodowym zestaw ziół...

OCZYSZCZANIE o profilu wrzodowym zestaw ziół dla koni - 500g - Natura Sanat

Natura Sanat
Zio002262
89,00 zł
Brutto

Zestaw ziół OCZYSZCZANIE O PROFILU WRZODOWYM dla koni

 

Zestaw ziół OCZYSZCZANIE O PROFILU WRZODOWYM dla koni

Receptura stworzona przez Zielarnię Evital

SKŁAD: zioła, główne substancje czynne: flawonoidy, kumaryny oraz trójterpeny

Zioła jakości farmaceutycznej.

Spełniają wymogi dotyczące zawartości substancji czynnej, czystości pod kątem drobnoustrojów, stosowania środków ochrony roślin oraz innych zanieczyszczeń. Zbierane, suszone i przechowywane zgodnie ze sztuką zielarską by zachowały wartość terapeutyczną.

Zestaw ziół OCZYSZCZANIE O PROFILU WRZODOWYM przeznaczony jest dla koni borykających się ze stanem zapalnym układu pokarmowego, szczególnie w odcinku odźwiernika i jelit oraz dla koni wrzodowych jako dokończenie kuracji przeciwwrzodowej. Może być używana również jako profilaktyka przeciwwrzodowa.

Zestaw ziół OCZYSZCZANIE O PROFILU WRZODOWYM ma działanie przeciwzapalne i antybakteryjne przy wrzodach i nadżerkach występujących szczególnie na ścianie jelit. Zioła zawarte w mieszance wykazują także działanie delikatnie polepszające trawienie. Mieszanka usprawnia proces oczyszczania z toksyn a dzięki zawartości ziół rozkurczających mięśnie gładkie przewodu pokarmowego przynosi ulgę w dyskomforcie i bólu. Zestaw nie jest wskazany dla koni z aktywnymi krwawiącymi wrzodami żołądka w części bezgruczołowej.

Stosowanie:

Konie 500 kg 2łyżki stołowe zaparzyć, po ostudzeniu dolać do paszy, podawać 3x dziennie. Pozostałe konie adekwatnie do wagi. Klacze źrebnych i karmiące oraz w razie długotrwałego podawania stosować tylko za porozumieniem lekarza weterynarii.

Mieszanka paszowa uzupełniająca dla koni, krojona i rozdrobniona. Przechowywać w czystym, suchym i przewiewnym miejscu, w zamkniętym opakowaniu.

Waga 500g

Nowy
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.