Chlorella w proszku glony Bio - 200g - Bio Planet

Chlorella w proszku glony Bio - 200g - Bio Planet

Żyw003043
45,76 zł
Brutto

Ekologiczna chlorella w proszku to rodzaj jednokomórkowej mikroalgi o kształcie kulistym. Swój ciemnozielony kolor i nazwę zawdzięcza chlorofilowi - naturalnemu barwnikowi. Wyróżnia się bardzo wysoką zawartością błonnika i pełnowartościowego białka roślinnego. Chlorellę można dodać do kefirów, jogurtów, soków, a także wykorzystać jako składnik makaronów, sosów, czy domowych ciasteczek.

 

Ekologiczna chlorella w proszku to rodzaj jednokomórkowej mikroalgi o kształcie kulistym. Swój ciemnozielony kolor i nazwę zawdzięcza chlorofilowi - naturalnemu barwnikowi. Wyróżnia się bardzo wysoką zawartością błonnika i pełnowartościowego białka roślinnego. Chlorellę można dodać do kefirów, jogurtów, soków, a także wykorzystać jako składnik makaronów, sosów, czy domowych ciasteczek.

Chlorella należy do grupy alg i charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami prozdrowotnymi. Algi, to glony powszechnie porastające zbiorniki morskie i oceaniczne. Chlorella wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn, szkodliwych metabolitów i produktów przemiany materii. Jest źródłem związków odżywczych, chętnie wykorzystywanych przez nasz organizm do wielu podstawowych procesów metabolicznych.

Wiele mówi się o zdolnościach chlorelli do obniżania poziomu złego cholesterolu we krwi, który może przyczynić się do miażdżycy tętnic. Ponadto chlorella usprawnia procesy metaboliczne, a tym samym przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi, wspomagając ochronę przed cukrzyca typu II. Ponadto wspomaga układ odpornościowy i pomaga neutralizować wolne rodniki.

Zalecane zastosowanie:

- podczas stosowania diety odchudzającej czy wegetariańskiej,

-regeneracja i rekonwalescencja organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia,

- po zabiegu operacyjnym, napromieniowaniu; dla osób wystawionych na długotrwałe zanieczyszczenie środowiska,

- profilaktyka przeciwnowotworowa,

- pomocna w schorzeniach chronicznych, takich jak:

- reumatyzm,

- artretyzm,

- cukrzyca,

- zaburzenia ciśnienia,

- zaburzenia trawienia i wchłaniania,

- w wirusowych i bakteryjnych infekcjach oraz grzybicach.

Nowy
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.